Witamy na stronie

Administrator:
Bartosz Nowakowski

O naszym klubie

Sekcja piłki ręcznej młodzików w klubie MKS Siemianowice powstała 3 lata temu, kiedy to p. Marcin Pytlik zainteresował się nami i załatwił wszystko. Początki były dosyć trudne (jak to zwykle bywa), ale z czasem nabraliśmy wprawy. Klub od około 1,5 roku przeżywa kryzys, gdyż nie ma zbyt dużo chętnych do grania w piłkę ręczną. Niedawno na treningach zaczęło się pojawiać bardzo dużo osób, lecz zdecydowana większość zrezygnowała. Teraz klub tworzy siedmiu chłopaków z Bańgowa (jesteśmy od początku klubu) oraz nowy gracz z centrum, wszyscy rocznik 1991. Naszym trenerem od początku jest p. Ryszard Capiga. Nigdy nie osiągaliśmy wielkich sukcesów w naszej lidze, gdyż mała liczba graczy nie pozwalała na to. Zawsze graliśmy w lidze roczników '91, ale od tego roku gramy już w kategorii '90.

by Bartosh